Optimizavimas paieškos sistemoms (angl. Search Engine Optimization arba SEO) – tai procesas, kurio metu siekiama padidinti lankytojų skaičių interneto svetainėje ir pagal pagrindinius raktažodžius, susijusius su svetainės turiniu, pakelti svetainę kuo aukščiau tarp paieškos rezultatų. SEO tikslas – atvesti į interneto svetainę kuo daugiau tikslinių vartotojų, kurie informacijos ieško paieškos sistemose.

Apie 96 % interneto naudotojų ieškodami produktų, paslaugų ar prekės ženklų, veda raktinius žodžius į Google paieškos svetainę. Daugiau negu 90 % internautų spaudžia ir renkasi svetaines, kurios yra pirmame paieškos rezultatų puslapyje. Ir tik 5-10 % spaudžia rezultatus, esančius antrame paieškos svetainės puslapyje. Dėl šių priežasčių SEO optimizavimas tampa ypač svarbus, nes interneto svetainėms padeda kilti paieškos rezultatuose.

„Idea Valley“ komandos atliktas SEO optimizavimas padės pritraukti didesnį lankytojų srautą į interneto svetainę, o apie parduodamas prekes ir paslaugas sužinos daugiau potencialių klientų. Ne veltui tyrimai rodo, kad profesionalios SEO paslaugos yra bent du kartus efektyvesnės nei kiti reklamos internete metodai.

Kaip viskas vyksta?

„Idea Valley“ komandos atliekamo išorinio SEO optimizavimo metu optimizuojama interneto svetainė, sukuriant atgalinių nuorodų tinklą. Tinklapius, į kuriuos yra nukreipta daug atgalinių nuorodų, Google vertina kaip kokybiškus ir reitinguoja aukščiausiai. Todėl išorinis SEO optimizavimas garantuoja dar didesnį lankytojų srautą.

„Idea Valley“ komandos atliekamo vidinio SEO optimizavimo metu yra sutvarkoma interneto svetainės struktūra ir kodas, kas leidžia Google paieškos sistemai lengviau jį suprasti. Todėl, kai potencialūs klientai, ieškos tam tikrų, su Jūsų veikla susijusių užklausų – Jūsų interneto svetainė bus reitinguojama paieškos viršuje.

„Idea Valley“ komanda SEO optimizacijos metu atlieka šiuos darbus:

Puslapių struktūros, navigacijos, „draugiškumo lankytojui" peržiūra ir rekomendacijos.

Indeksacija paieškos sistemoje Google ir dabartinių reitingų paieškoje peržiūra.

Lankomumo statistikos analizė.

Konkurentų analizė

Raktinių žodžių atrinkimas, kurių pagrindu optimizuojama svetainė.

Svetainės puslapių optimizavimas.

Tekstų peržiūra ir rekomendacijos, įterpiant reikalingus raktažodžius.

Svarbu žinoti, jog SEO optimizavimas yra ilgas ir nuoseklus procesas, o rezultatai pasiekiami palaipsniui. Todėl verta kreiptis į profesionalus!

Sudomino darbai? Dirbkime kartu!


planuojamas biudžetas padeda pateikti kuo tikslesnį ir geresnį sprendimą

Jei domina el.parduotuvės ar tinklapio kūrimas
prašome užpildyti internetinio projekto specifikacijos formą